Mail Home ENG RUS EST
Firmast

New Select OÜ on tegutsenud Eesti turul alates 2012 aastast.
Firma on spetsialiseerunud peamiselt torustike ehitamisele: kütte-, gaasi-, vee- ja kanalisatsioonitorustikele.

 

 

 

Meil on suur kogemus soojustussüsteemide renoveerimises ja soojussõlmede montaažis ning küttesüsteemi automaatika ja kõigi reguleerimiselementide häälestamises. See on tõepoolest vastutusrikas protsess, ning asudes tegelema ühe või teise projektiga, suhtume oma töösse maksimaalse vastutusega: nii montaaži- kui ka reguleerimistöödel kasutame professionaalset tehnikat.

 

 

 

Arvestades meie kliimatingimusi on õigesti funktsioneeriv ja vastupidav küttesüsteem eluliselt tähtis vajadus. Gaasitorustikke ehitavad kvalifitseeritud ja atesteeritud monteerijad, keda juhendavad suurte kogemustega ja laialdaste teadmistega spetsialistid. Maa-aluste kommunikatsioonide ehitusel pööratakse alati tähelepanu kõigile töö etappidele: alates vajalikest kooskõlastustest ning lõpetades ümbritseva keskkonna täieliku taastamisega. Sisetorustike montaaži puhul on esmatähtis tööde korralik teostus.

 

 

 

Seoses eespool nimetatud eelistega on New Select OÜ klientideks mitte ainult korteriühistud ja eraisikud, vaid ka suured organisatsioonid ja riigiasutused. Täpselt valitud tegevusvaldkond, aga ka meie töötajate kõrge kvalifikatsioon ning kasutatavate materjalide kvaliteet lubavad meil teha oma tööd kohusetundlikult, teil aga olla kindel, et hea tulemus on tagatud!

 

Lugupidamisega,

Igor Jakjan

 

NEW SELECT OÜ krediidireiting
Objektid (pildid) Tagasiside
New Select OÜ 2014
Veebilehe loomine & Parim Veebimajutus SSD хостинг